• Русский
  • Latviešu

Divas dienas pirms procedūras jāatturas no svaigu dārzeņu, augļu, augļu sulu lietošanas uzturā. Uz izmeklējumu jāierodas neēdušam (ja procedūra notiek pēc plkst. 15.00, no rīta var paēst vieglas brokastis). Šķidrumu var dzert bez ierobežojumiem.

Caurejas līdzekļi vai klizmas nav vajadzīgas

Var lietot visus nozīmētos medikamentus.

Jā jāveic sonoskopija urīnceļiem , urīnpūslim, prostatai – uz izmeklējumu jānāk ar pilnu urīnpūsli. Tas ir : apmēram stundu pirms izmeklējuma jāizdzer aptuveni 1.0 līdz 1.5 litra negāzētu, nekrāsotu šķidrumu. Vēlams, lai pēdējā urinācija ir apmēram trīs stundas pirms izmeklējuma.

Kontakti

  • kab. 324., Anniņmuižas bulv. 85, Rīga
  • 67 06 85 52, 26 55 48 64
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Citējums

Dzīve ir īsa, ceļš uz mākslu ir ilgs, Veiksmes mirklis pārejošs, pieredze nav droša, pieņemt lēmumu ir grūti. Tam dēļ ne tikai ārstam jābūt gatavam veikt visu no viņa atkarīgo, bet arī slimniekam, viņa piederīgājiem un visai apkārtējai videi japalīdz ārstam darbā.
Hipokrāts

Svarīgi Jūsu veselībai!

Reģistrējieties šajā saitā un saņemiet uz e-pastu vērtīgus padomus un rekomnedācijas, kas uzlabos Jūsu veselību un tātad padarīs Jūs laimigākus!

Scroll to top